Adobe Readera Hafif ve Hızlı Alternatif Sumatra Pdf

05.05.2018 - Okunma Sayısı : 586
Adobe Readera Hafif ve Hızlı Alternatif Sumatra Pdf
Pdf denilince ilk akla gelen uygulama adobe acrobat reader ancak daha performanslı ve daha küçük boyutlu ve bence daha sade bir uygulama arıyorsanız bence sumatra pdf işinize yarayabilir.
Windows xp ve sonrası işletim sistemleri ile uyumlu, ayrıca türkçe dil desteği de mevcut, 32bit ve 64bit versiyonları veya portable versiyonunu yazının devamındaki linkten indirebilirsiniz.
E-kitap okumak için pdf dosyalarınızı bu uygulama ile açabilirsiniz.
İndirme Bağlantıları
32 bit
Kurulum
İNDİR
Portable
İNDİR
64 bit
Kurulum
İNDİR
Portable
İNDİR
Ana Sayfa
https://www.sumatrapdfreader.org/
03.04.2022 tarihinde linklerin çalışmadığı farkedilerek güncel versiyon linkleriyle güncellenmiştir.

Etiketler : programlar pdf görüntüleyiciler sumatra pdf yazılımlar adobe reader alternatif Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.