4G Destekli Deco Mesh Sistemi

25.12.2022 195

4G Destekli Deco Mesh Sistemi
  TP-Link, 4G desteği olan yeni Deco Mesh modelini satışa sundu. Deco X50-4G modeli, üzerinde yer alan SIM kart yuvası sayesinde ev internetini mobil bağlantıyla destekliyor.
  Mesh ağ çözümlerinde öncü marka olan TP-Link®, Deco Mesh ailesine yeni bir üye ekledi. Evde kesintisiz internet isteyenler için sabit internet bağlantısını 4G mobil internet ile yedekleme olanağı sunan Deco X50-4G modeli Türkiye’de satışa sunuldu.
  Deco X50-4G, diğer Deco Mesh modelleri gibi, tek farkı üzerinde bir adet SIM kart yuvası da yer alıyor. Bu yuvaya takılan data hatlı bir SIM kart ile evde sabit internet bağlantısının yanı sıra mobil ağ oluşturulabiliyor. Sabit internet bağlantısında bir sorun olduğunda, mobil internet devreye alınarak her zaman bağlı kalınıyor.
  Deco X50-4G, sabit bağlantıda yüksek hızlara sahip bir ürün. WiFi 6 teknolojili ürün, yüksek bağlantı hızları, çok daha geniş kapsama alanı ve daha çok cihaza bağlantı desteği sunuyor. WiFi 6 ve Mesh teknolojisini birleştiren ürün, bunlara bir de 4G desteğini ekleyerek kullanıcılara önemli bir esneklik sunuyor.
Deco-X50-4G-lifestyle
Yazlık evler için de uygun bir çözüm
  Evinde bir Deco Mesh sistemi olanlar, Deco X50-4G birimiyle bu ağı genişletebilirler ve mobil ağ ile ev internetlerini yedekleyerek kesintisiz bir ev ağı oluşturabilirler. Aynı zamanda sabit internet bağlantısı olmayan yazlık evler gibi yerlere Deco’larını götürerek alıştıkları Mesh ağı konforunu yazlıklarında da yaşayabilirler. Deco X50-4G üzerindeki SIM kart sayesinde yazlık evde mobil internet ile kolayca Mesh ağı oluşturuyor.
  CAT6 4G bağlantı desteğine sahip olan ürün, mobil bağlantıda da yüksek hızlar sunuyor. Deco birimi içinde WiFi antenlerinin yanı sıra iki adet de LTE anteni bulunuyor. Bu sayede mobil sinyaller evin her yerine ulaşabiliyor.
  Deco X50 Mesh sistemiyle aynı teknik özelliklere sahip olan X50-4G modeli üzerinde 3 adet Gigabit Ethernet girişi ve bir adet de VoLTE telefon bağlantı noktası yer alıyor. WPA3 güvenlik standardı destekli olan Deco X50-4G, TP-Link’in HomeShleld güvenlik paketiyle geliyor. Gerçek zamanlı IoT ve ağ koruması sağlayan HomeShield, başta çocukların internette güvenliği olmak üzere kullanıcılara denetim olanağı sunuyor. Böylece hem güçlü hem de güvenli bir ev ağı oluşturuluyor.
  Deco uygulaması üzerinden son derece kolay kurulup yönetilen Deco X50-4G’nin tavsiye edilen satış fiyatı 4,449 TL (KDV dahil).
Ayrıntılı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/deco/deco-x50-4g/#overview

Etiketler : tp-link tplink tplink deco deco mesh ağ cihazları network

Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez